40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Органайзер Nano 3 використовується для сортування і зберігання кріплень, рибальських снастей, медикаментів, дрібних інструментів тощо. Поділ органайзера на сектори, відкриваються незалежно один від одного, дасть змогу зберігати та не допустить змішування речей різних розмірів, кольорів і видів. Компактний розмір і порівняно мала вага виробу сприяє його застосуванню не тільки вдома, а також у майстерні та під час подорожей. Через прозорі кришки легко побачити вміст органайзера, не відкриваючи його.

![]() |
Стандартний розмір цього виробу: 120x115x35. |
![]() |
Корпус органайзера виготовлений із високоякісного пластику. |
![]() |
Щоб уникнути розсипання, передбачена засувка та поділ на сектори. |
![]() |
Вага цього продукту: 50 гр. |
|
1
|
У цьому контейнері 3 відділень. |
|
2
|
Контейнер активно використовується для розміщення рибальських гачків, блешня та воблери. |
|
3
|
Чудово підійде швачкам або держакам для зберігання ниток, голок, намистин тощо. |
|
4
|
Можна використовувати як аптечку. |
Хочете замовити органайзер за найнижчою ціною в інтернеті, жмиті кнопку «Купити»!
Оформити: замовлення на сайті або телефоном
Ми зв'яжемося з Вами впродовж 20 хвилин!
Запропоновано 100% будь-яким зручним способом
Відсилання замовлення зручним способом наступного дня після оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кріон Плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 50 кг |